Kurs języka niemieckiego - sj.amu.edu.pl

Język niemiecki z roku na rok staje się coraz popularniejszy wśród Polaków. Ogrom ludzi uczy się go, aby wyjechać za zachodnią granicę lub móc swobodnie porozumiewać się ze znajomymi lub współpracownikami. Jedną z lepszych placówek, która oferuje wartościowe kursy języka niemieckiego, stanowi Studium Językowe przy Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ta szkoła kompleksowo przygotowuje kursantów do swobodnego komunikowania się. Dzięki temu osoby uczące się przez cały semestr po zakończeniu zajęć nie czują lęku podczas stosowania obcych zwrotów.

Kurs języka niemieckiego
obrazek prezentujacy

Kurs języka niemieckiego - dlaczego warto?

Język niemiecki jest nieco mniej popularny od wszechobecnego angielskiego. Z tego też powodu poszukiwanie wartościowych materiałów do samodzielnej nauki, które dobrze przeprowadzą chętną osobę przez cały proces, stanowi niemałą trudność. Rozwiązaniem tego problemu jest skorzystanie z oferty Studium Językowego UAM. Dzięki zapisaniu się na kurs, uczeń obiera za przewodnika doświadczonego lektora, który dobrze wie, w jaki sposób przelewać wiedzę na innych, aby ta zaprocentowała wyższym poziomem językowym w przyszłości.

Kurs języka niemieckiego - korzyści

Skorzystanie z profesjonalnego kursu języka niemieckiego wiąże się z samymi zaletami. Poza opieką doświadczonego lektora uczeń dostaje dostęp do starannie przygotowanych materiałów, przemyślanego planu nauki oraz możliwość uzyskania ogromu przydatnych wskazówek dotyczących obszarów, które warto poprawić. Co więcej, uczestnictwo w kursie wiąże się również ze spotkaniem osób również chcących nabyć podobne umiejętności, co znacznie podwyższa motywację. Jedna ostateczną korzyścią jest opanowanie języka niemieckiego na pożądanym poziomie.

Kurs języka niemieckiego - cena

Studium Językowe UAM jest otwarte dla wszystkich. Z tego względu zarówno przebieg nauki w całym semestrze, intensywność zajęć, zaplanowany do przerobienia materiał, jak i koszty kursu zostały starannie przemyślane. Dzięki temu każdy, kto chce nauczyć się języka niemieckiego - bez znaczenia, na jakim jest aktualnie poziomie - może to wygodnie zrobić. Kwoty za semestr ustalono w taki sposób, aby były atrakcyjne dla kursantów. Co ważne, im więcej osób zdecyduje się na zapisanie do danej grupy zajęciowej, tym jej uczestnicy zapłacą mniej.

kulturą niemiecką jestem zafascynowana od dzieciaka, kiedy jeździłam do cioci na wakacje. chcę tam w przyszłości zamieszkać, wiec stwierdziłam, że czas nauczyć się porządnie języka na kursie. wybrałam poziom B1, bo coś tam już umiałam i serio umiem o wiele więcej :)

Malwina

Na kurs w studium językowym zapisałyśmy się z koleżanką z ciekawości, bo szukałyśmy czegoś nowego. Miło się zaskoczyłyśmy - zajęcia są prowadzone w przyjemnej atmosferze, merytorycznie i profesjonalnie. Polecamy wszystkim, którzy chcą nauczyc się niemieckiego

Kamila

chiałem wyjechać do taty do pracy, więc zapisał mnie najpierw na kurs co by wstydu nie było, że nie umiem się dogadać czy cos. Jakoś bardzo nauki nie lubię, ale lekcje były całkiem spoko wsszystko wystłumaczone jak ktoś czegoś nie wiedział, no i mozna kurs robić online

Filip

Kurs niemieckiego, w Studium Językowym UAM, był moim prezentem na urodziny, bo zawsze marzyłam, żeby poznać, jakiś język. Padło na naszych sąsiadów, i muszę stwierdzić, że nie żałuje! Lektorka była przemiła, tłumaczyła dużo, urozmaicała zajęcia różnymi rzeczami. Bardzo polecam!!

Paulina